Sprīdīši atkal satiksies Apneros

May 9, 2016

 

 

 

 

Sabiedrības integrācijas fonds paziņojis projektu konkursa rezultātus valsts atbalstam bērnu vasaras nometņu organizēšanā. Vienpadsmit dažādu biedrību un organizāciju rīkotajām nometnēm kopā no valsts budžeta atvēlēti 133 tūkstoši eiro. Projekta mērķis ir stiprināt ārzemēs dzīvojošo latviešu un jaukto ģimeņu bērnu latvisko identitāti un veicināt kopīgu darbošanos ar tēvzemē dzīvojošiem bērniem. Sprīdīšu draugu biedrība savā nometnē „ Pie Sprīdīša” Amatas novada Drabešu pagasta Apneros no 9. līdz 18. jūlijam uzņems 30 bērnus no vairāk nekā desmit dažādām mītnes  zemēm. Kopā ar viņiem darbosies arī 20 bērni no Latvijas pilsētām un novadiem , kurus par teicamām sekmēm mācībās un aktīvu ārpusklases darbu nometnei ieteikušas pašvaldības. 50 bērni nometnē kopā darbojās jau pērn. Bērni iemācījās daudz jauna, aktīvās nodarbībās brīvā dabā nostiprināja savu veselību, kā arī ieguva jaunus draugus. Sprīdīšu draugu biedrība saņēmusi no pērnā gada nometņotājiem daudz vēstuļu, kurās viņi pauž vēlēšanos atkal atbraukt uz vienreizēji skaisto Latvijas dabas nostūri pie gleznainā Gauča ezera, atkal satikties ar nometnē rastajiem draugiem un atkal iemācīties kaut ko jaunu no Sprīdīšu nometnes lielās gudrību grāmatas.

       Esam sākuši dalībnieku reģistrēšanu nometnēm. Jāatceras, ka vietu skaits ir ierobežots  un pieteikšanos jāizdara laikus.

       Kā darbojas nometne „ Pie Sprīdīša” pietiekami daudz informācijas var iegūt mūsu mājas lapā www.apneri.lv. Turpat var apskatīt arī Latvijas TV 1.kanāla un Vidzemes televīzijas sižetus par mūsu pērnā gada nometnēm. Mājas lapas sadaļās vecāki var uzzināt par nometnes programmu, kārtības noteikumiem, nepieciešamajiem dokumentiem utt. Nometne Apneros šovasar atzīmēs savu 20 darbības gadu jubileju. Un kā jau tādā svētku reizē  pienākas, rīkotāji krietni pacentīsies, lai nometnes aktivitātes un pasākumi būtu gan mērķtiecīgi, gan interesanti, gan aizraujoši. Nodarbībās īpašs uzsvars tiks veltīts bērnu drošības jautājumiem, jo, diemžēl, diendienā joprojām uzzinām par dažādiem negadījumiem, kuros cietuši bērni. Nometņotāju vajadzībai iegādāts jauns sporta inventārs, papildināts aprīkojums rotaļu un sporta laukumam ,sarūpēti materiāli radošajām nodarbībām. Skolotāji no dažādām Latvijas skolām, kuri nometnē īstenos Sprīdīšu draugu biedrības projektus, jau tagad ar lielu aizrautību gatavojas nozīmīgajiem pasākumiem, lai katrs bērns  nometnē  gūtu prieku un gandarījumu par kopā pavadītajām skaistajām vasaras dienām Apneros.

 

Please reload

Our Recent Posts

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

©2019 by GAUCIS

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now